План соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради на 2021 рік на завершальному етапі

Дата: 25.01.2021 11:04

Одинадцять галузевих програм, що входять до Плану соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради на 2021 рік вже узгоджені та готові до обговорення депутатами. Про це стало відомо під час апаратної наради під головуванням секретаря селищної ради Олександра Орлова.

«Усі програми, що ввійшли до Плану соціально-економічного розвитку вже повністю прописані. Надалі їх обговорюватимуть депутати на засіданнях постійних комісій. Можливо будуть внесені деякі зміни. Але в цілому до 15 лютого, коли відбудеться чергова сесія, План буде повністю готовий до розгляду», - зазначив Олександр Орлов.

Також у засіданні взяли участь заступники селищного голови, начальники управлінь та відділів, представники депутатського корпусу.

Окрім стану розробки плану соціально-економічного розвитку, на апаратній нараді розглянули питання про поточний стан справ у закладах культури Таїровської селищної ради та про розгляд заяви Веслувального клубу «Чорноморець» щодо звільнення від сплати земельного податку.