У середині лютого в Таїровській селищній раді відбудеться шоста сесія VIII скликання

Дата: 21.01.2021 15:23

П’ятнадцятого лютого о 14:30 пройде шоста чергова сесія VIII скликання Таїровської селищної ради. До розгляду рекомендовані наступні питання:

- Про затвердження Планів діяльності Таїровської селищної ради та її виконавчого комітету на 2021 рік.

- Про виконання Плану соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради на 2020-2022 роки за 2020 рік.

- Звіт Таїровської селищної ради «Про виконання селищного бюджету за 2020 рік».

- Про затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування Таїровської територіальної громади на 2021 рік.

- Про внесення змін до рішення селищної ради № 115-VІІ від 25.05.2019 року «Про затвердження комплексної програми освіти, культури, туризму, молоді та спорту Таїровської селищної ради на 2019-2021 роки».

- Про затвердження Комплексної програми розвитку земельних відносин, землеустрою  та охорони земель на території Таїровської селищної ради на 2021 рік.

- Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Таїровської селищної ради на 2021 – 2023 р.

- Про затвердження Програми охорони довкілля та забезпечення екологічної безпеки на території Таїровської селищної ради  на 2021-2023 роки.

- Про внесення змін до рішення селищної ради № 140-VІІ від 29.05.2019 року «Про затвердження комплексної програми з утворення та оновлення містобудівної документації території та містобудівного кадастру Таїровської селищної ради на 2019-2021 роки».

- Про внесення змін до рішення селищної ради № 250-VІІ від 17.10.2019 року «Про затвердження комплексної Програми щодо захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2019-2021 роки».

- Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 25.04.2019 року № 116-VІІ «Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Таїровської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки».

- Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Таїровської селищної ради на 2021 рік.

- Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 15-VIІI «Про місцевий бюджет Таїровської селищної ради на 2021 рік».

- Про внесення змін до рішення № 28-VІІ від 08 лютого 2019 року «Про затвердження складу тендерного комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області».

- Про затвердження в новій редакції Положення про управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради - юридичної особи.

- Про створення комунальної установи Таїровської селищної ради «Центр надання соціальних послуг».

- Про затвердження в новій редакції положень виконавчих органів селищної ради, комунальних установ, закладів.

- Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради від 08.02.2019 року № 25-VІІ «Про затвердження Положення про порядок надання адресної одноразової  матеріальної допомоги жителям об’єднаної територіальної громади Таїровської селищної ради за рахунок коштів бюджету громади».

- Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

- Про внесення змін до рішення Таїровської селищної ради № 484-VІІ від 03 серпня 2020 року «Про затвердження структури та чисельності Комунального некомерційного підприємства Таїровської селищної ради «Таїровський консультативно-діагностичний центр».

- Про внесення змін до рішення селищної ради № 11-VIIІ від 17.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Таїровської селищної ради VIII скликання, загальної штатної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

- Розгляд заяв громадян, підприємств щодо затвердження проєктів землеустрою.

- Різне.

Відповідне розпорядження підписав Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.