Соціальним маршрутом в Таїровській громаді буде охоплено більше населених пунктів

Дата: 20.01.2021 19:22

Можливість охопити більше населених пунктів Таїровської громади соціальним маршрутом обговорили в Таїровській селищній раді. У засіданні взяли участь Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв, секретар селищної ради Олександр Орлов, заступники голови та керівники ПП «Таіровтранссервіс».

«До мене неодноразово зверталися мешканці Золотої Гірки з проханням запустити соціальний автобус через їх вулиці. Ми розглянули декілька варіантів і найкраще зупинитися на продовженні наявного маршруту з смт Таїрове до площі Незалежності в Одесі. Цей маршрут охоплюватиме також «Совіньйон», «Зелений Гай», «Академмістечко» та «Червоний Хутір». Детальну схему буде оголошено пізніше, новий маршрут почне діяти з 1-го березня», - зазначив Таїровський селищний голова Тимур Хасаєв.

Кошти на соціальний маршрут планується включити в Програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік. Також продовжуватиме курсувати автобус «Сухий Лиман – КДЦ «Таїровський».