Будівництво та проєктування соціальних об’єктів на території Таїровської громади обговорили в селищній раді

Дата: 18.01.2021 19:13

Будівництво нових навчальних об’єктів, медичних закладів та центру безпеки обговорили на засіданні Таїровської селищної ради. Нарада відбулася під головуванням секретаря Таїровської селищної ради Олександра Орлова за участю заступників голови, начальників управлінь та відділів, а також депутатів.

Для охоплення дітей дошкільного і шкільного віку навчанням на території ОТГ потрібно збудувати чимало нових освітніх об’єктів. Наразі будівництво одного із садочків триває в смт Таїрове та завершено проєкт будівництва навчально-виховного комплексу у Сухому Лимані, де незабаром можна буде розпочати будівництво корпусу початкової школи.

«У першу чергу необхідно будувати нові об'єкти там, де є земля. І її необхідно використовувати доцільно. Звичайно, ми не ігноруємо населені пункти та житлові масиви, де садочки та школи чекають десятки років. Перемовини щодо землевідведення тривають і, сподіваюся, в цьому році відбудуться зрушення. Нові освітні об'єкти планується збудувати також у ж/м «Радужний», «Дружний» та «Червоний Хутір», - зазначив секретар Таїровської селищної ради Олександр Орлов.

Окрім того, у Сухому Лимані та Червоному Хуторі буде реалізовано будівництво нових медичних закладів, а в смт Таїрове центр безпеки.

Усі пропозиції буде включено до плану соціально-економічного розвитку та бюджету розвитку.