В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання виконкому

Дата: 18.12.2020 20:12

Забезпечення хлопця-сироти власним житлом – одне з головних питань, яке розглянули члени новоутвореного виконкому Таїровської селищної ради VIII скликання під час позачергового засідання. Було затверджено протокол рішення місцевої Комісії стосовно спрямування субвенції з державного бюджету на придбання житла. Відтак, його отримає 22-річний Михайло Дільман, що є вихованцем Будинку сімейного типу Любові Литвин. Виділена сума складає 384 тисячи гривень. Крім того, селищна рада закликає долучитися до співфінансування інвесторів, аби забезпечити хлопцеві гідні умови проживання на території Таїровсткої ОТГ.

Усього на порядку денному було 4 питання, одне з яких внесене з голосу. Вони стосувалися надання матеріальної допомоги мешканцям громади, присвоєння адреси закінченому об’єкту будівництва, а саме одній з черг житлового комплексу "Таїровські сади" з більше, ніж двухстами новоселами. Було запропоновано внести зміни до рішення виконкому від 28 серпня щодо матеріальної допомоги на лікування дитини, хворою на енцефаломієліт. На жаль, поки тривали бюрократичні процедури, дитина померла. Гроші, що були раніше спрямовані на її лікування, родина все ж отримає.

Усі питання були прийняті одноголосно. З 16 членів виконкому на засідання були присутні 11.