Робоча зустріч у Таїровській селищній раді з питань захисту прав людини

Дата: 05.12.2020 19:07

У п’ятницу 4 грудня в Таїровській селищній раді відбулась робоча зустрічь в рамках реалізації проєкту  «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації».

В організації зустрічі брали участь керівництво Таїровської селищної ради, її працівники та:

Ганна Кареліна — програмна координаторка з протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції;
Людмила Акімова — радниця з гендерних питань голови Одеської ОДА;
Тетяна Семікоп — голова ГР «Віра, Надія, Любов»;
Єлизавета Левіна — юристка, фахівчиня з ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми;
Жанна Мишкевич — старша інспекторка з дотримання прав людини НП України, підполковник поліції;
Бедрій Євген — дільничний офіцер;
Мельник Сергій та Стреля Михайло — депутати Таїровської ради;
Надія Гончарено — директорка Таїровського ЗЗСО;

«Пандемія COVID-19 та карантин призвели до часткової втрати роботи певної частини наших громадян. Фінансові потреби та нестабільні умови життя людей, які залишилися без джерел доходу внаслідок кризи, можуть призвести до збільшення випадків торгівлі людьми як всередині країни, так і за кордоном. У Таїровській громаді ведуться роз’яснювальні роботи, проводяться відповідні акції. Випадків торгівлі людьми на території селищної ради не зафіксовано, але ми плануємо врахувати дане проблемне питання в пункті нашої діючої Програмі соціального захисту населення в частині вжиття заходів, допомоги та недопущення торгівлі людьми на території громади. Вважаємо, що в кожній громаді такі Програми в умовах децентралізації необхідні. Сьогодні після виборів ми розраховуємо на новий депутатський корпус, прийняття рішень в частині соціальної підтримки наших мешканців. Дуже вдячні ГР «Віра, Надія, Любов» за безкоштовне консультування, надання допомоги соціального та юридичного напрямку. Ми й надалі будемо з задоволенням співпрацювати з цією організацією, з Людмилою Степанівною та удосконалювати механізм взаємодії суб’єктів з надання допомоги та підтримки постраждалих від торгівлі людьми» — прокоментувала робочу зустріч Світлана Мораитес.