В смт Таїрове триває будівництво дитячого садка

Дата: 19.10.2020 14:20

В смт Таїрове тривають підготовчі роботи з будівництва дитячого садка, територію майбутнього об'єкта вже огородили парканом. Новий садок розрахований на 90 місць.

В закладі планується створити ясельну групу на 15 дітей, інклюзивну на 15 дітей і три групи по 20 дітей. У садочку буде розміщено басейн, медичний кабінет, музична та фізкультурна зали, а також ігротека.

“Приємно спостерігати за змінами в нашій громаді. Особливо, коли це стосується будівництва нових соціально важливих об’єктів. На цьому місці має з’явитися дитячий садочок. Довелося пройти довгий шлях аби розпочати його будівництво. І сподіваюся, що вдасться завершити”, – прокоментувала хід робіт т.в.о. голови Таїровської ОТГ Лариса Бурлака.

Зазначимо, в Таїровській громаді катастрофічно не вистачає освітніх закладів. Т.в.о. голови селищної ради Ларисі Бурлаці разом з деякими депутатами вдалося відстояти від знесення школу в Сухому Лимані, яку вдалося відновити. Нарешті розпочато будівництво садка в смт Таїрове, завершити роботи планується в грудні 2021 року. Також освітні заклади повинні з'явитися в Сухому Лимані, Червоному Хуторі та інших населених пунктах громади.