Привітання т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариси Бурлаки зі 111-ю річницею селища Таїрове

Дата: 14.10.2020 10:00

Нашому смт Таїрове сьогодні виповнюється 111 років. Це свято для всіх, хто тут народився, виріс та мешкає. На жаль, через пандемію COVID-19 ми не маємо змогу зібратися і відсвяткувати день народження нашого селища великою родиною, але все одно нас об’єднує любов до цього місця.

Я хочу побажати, щоб наше Таїрове процвітало, було гарним та сучасним. За цей рік відбулося чимало змін: розпочато каналізування вулиць, проведена реконструкція амбулаторії, відкрився фізіотерапевтичний кабінет, розпочато будівництво дитячого садочка, майже завершена реконструкція очисних споруд, з’явився скейт-парк, дитячі майданчики, замінено автобусні зупинки, встановлено світлофори та нанесена дорожня розмітка. І це не весь перелік того, що вдалося реалізувати, а скільки всього ще попереду. Без вашої участі, кожного мешканця, цього б не було. Адже все це робиться для вашого комфортного життя.

Тож вітаю всіх з днем народження смт Таїрове, з величним національним святом – Днем захисника України, та з святами, що також відзначаються 14 жовтня: Покровою Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Бажаю впевненості і стабільності вам у житті! Щастя, благополуччя, миру кожному дому і кожній родині!