Освітян Таїровської громади привітали напередодні професійного свята

Дата: 02.10.2020 16:16

Святковий концерт, привітання та подяки – в Таїровській громаді відсвяткували День вчителя. У заході взяла участь т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Дитину необхідно надихати і підтримувати. І ви це вмієте – наші освітяни! Ви відкриваєте для учнів безмежний, цікавий та захопливий світ. Ви допомагаєте розкрити талант та обрати шлях у житті. Ваш вклад у розвиток молодого покоління неоціненний. Пишаємося вашими вихованцями. Бажаю вам отримувати задоволення від кожного дня роботи, нових здобутків, здоров’я та злагоди», - зазначила Лариса Бурлака.

Окрім того, т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака вручила подяки керівникам та педагогічним коллективам освітніх закладів за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.