В Таїровській громаді привітали бібліотекарів з професійним святом

Дата: 30.09.2020 14:40

У Всеукраїнський день бібліотек в Таїровській громаді привітали бібліотечних працівників.

«Бібліотека – це місце де можна почерпнути нові знання або відправитися у подорож по країнах історії та фантазій. А провідниками до нового і невичерпного є бібліотекарі. Саме ви відкриваєте читачам красу і силу слова. Бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі», - привітала бібліотекарів т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р.