В Таїровській громаді привітали подружжя з діамантовим весіллям

Дата: 22.09.2020 11:35

Мешканці смт Таїрове Микола Самара та Анна Самара святкують діамантове весілля. В цей особливий день подружжя привітала т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Микола Самара та Анна Самара пройшли рука в руці тисячами доріг, зберігаючи свою любов один до одного. Сьогодні пара святкує діамантове весілля – 60 років спільного життя.

За 60 років подружжя пережило чимало різних подій, на обличчях вже не приховати зморшок, але колись ці двоє закоханих дали обіцянку один одному бути разом. Ця чудова сім’я виховала 4 дітей і має великий перелік трудових заслуг.

Діамант – найтвердіший камінь. Це означає, що цей шлюб вже ніхто і ніщо не може розірвати. Я бажаю подружжю берегти одне одного, бути здоровими, жити і надалі в коханні, злагоді та гармонії», - наголосила Лариса Бурлака.