На очисних спорудах в Таїровській громаді тривають роботи

Дата: 11.09.2020 18:19

З ходом робіт з реконструкції очисних каналізаційних спорудах ознайомилася т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака. Наразі на об’єкті триває комплекс заходів для подальшої експлуатації об’єкту.

На очисних спорудах проведені роботи з відновлення й очищення трубопроводів, встановлені насоси й автоматичне управління, виконане очищення та ревізія колекторів, проводяться пусконалагоджувальні роботи, встановлені гідрозабори, встановлюється додатковий насос для відкачування дренажних вод з мулових відстійників, а також встановлено додаткове обладнання для пасток та підйому насосів. Окрім того, з території об’єкту прибрала сміття та проводиться фарбування резервуарів.

По завершенню комплексу заходів очисні споруди введуть в експлуатації й відбуватиметься трирівневе очищення стічних вод.