Таїровська селищна рада закупила спортивний інвентар для Сухолиманської школи

Дата: 09.09.2020 15:44

Таїровська селищна рада придбала спортивний інвентар для уроків фізкультури у Сухолиманській школі. Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Відтепер уроки фізкультури для малечі будуть більш цікавими. За кошти селищного бюджету було закуплено скакалки, гімнастичні обручі, канат для перетягування, бар’єри для стрибків, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, а  також сітка для воріт. Сподіваюся, що таке різномаїття інвентарю заохочуватиме учнів до спорту та здорового способу життя», - розповіла Лариса Бурлака.

Зазначимо, що до цього часу спортивний інвентар для школи купувався лише за кошти батьків.