В Таїровській громаді знову курсуватиме соціальний автобус через Сухий Лиман

Дата: 09.09.2020 11:15

Від завтра, 10 вересня, знову почне курсувати соціальний автобус за маршрутом «Сухий Лиман – КДЦ «Таїровський». Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Перевезення мешканців у ньому будуть здійснюватися безкоштовно. У разі виникнення несправності або пошкодження автобусу – замість нього вийде інший», - повідомила Лариса Бурлака.

Зазначимо, автобус слідуватиме за маршрутом: «За рулем» - «Сільська рада» - «У тещі» - «Кладовище» - «смт Таїрове» - СК «Виноградар» - СК «Таїр» - «Золота гірка» - «14 ст. Люстдорфської дороги» - «вул. Малинова» - «Червоний хутір 1» - «Червоний хутір 2» - ТЦ «Метро» - ТЦ «Епіцентр» - «Маршал» - ж/к «Радужний».