Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Дата: 08.09.2020 15:12

Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

До участі у конкурсі запрошуються учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу

vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2020 р.

Протягом грудня 2020 року - січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021р. Переможці нагороджуються почесними грамотами, дипломами та грошовими преміями, отримають подарунки. Комісія заохочує оригінальні, творчі роботи, а не матеріал, який просто набирається з інтернету.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські, документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Анкета учасника конкурсу мультимедійних проектів
«Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців»

Якщо роботу виконувала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.

Назва роботи.

Прізвище, ім’я та по-батькові автора.

Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо).