У селі Лиманка розпочато будівництво каналізації

Дата: 03.09.2020 16:20

У ж/м «Чорноморка» розпочато будівництво господарсько-побутової каналізації. Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Мешканці неодноразово зверталися до селищної ради щодо каналізування їх вулиць. Але це питання довго не вирішувалося. І це у 21 столітті. Важко усвідомлювати, що люди живуть без каналізації. Звичайно, це потрібно змінювати», - зазначила Лариса Бурлака.

Наразі техніка вже працює на вулиці Малиновій. Будівництво каналізації також проходитиме по вулицях Дорожній, Согласія, Григорьєва, Миру, Каштановій, Торговій, Отрадній, Прикордонній, Хуторській, Сьомій, Братів Стицьковських та Парниковій.