В оновленій Сухолиманській школі пройшов День знань

Дата: 01.09.2020 14:34

Після капітального ремонту  в школі у Сухому Лимані знову пролунав перший дзвоник. Заклад прийняв на навчання тридцять три першачки, яких зі святом привітала т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Вітаю маленьких учнів з початком нового етапу у житті. Бажаю терпіння, зосередженості, бути активними та допитливими, а також знайти взаєморозуміння з вчителями. І хай ваш шлях дорогою знань буде захопливим та повним цікавинок. Також дякую вчителям, за вашу складну та благородну працю. Сьогодні ми святкуємо не лише День знань, а й те, що школу вдалося відстояти й вона відкрилася після капітального ремонту. З новими меблями та чудовими класами. Сподіваюся, для учнів та викладачів навчальний процес стане приємнішим у таких умовах», - наголосила Лариса Бурлака.

Нагадаємо, у приміщеннях школи було проведено ремонт, відновлено та пофарбовано фасад, відновлено стіни та підлоги, замінено міжкласові двері на металопластикові, проведено електромонтажні роботи, зроблено опалення та облаштовано меблями.