Будівництво садочка та НВК: у Таїровській громаді обговорили перспективи розвитку освіти

Дата: 28.08.2020 17:18

В Таїровській громаді відбулася щорічна серпнева педагогічна конференція. У ній взяли участь освітяни та т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зокрема, т. в. о. голови Таїровської селищної ради відзвітувала про виконану роботу в освітній сфері. Наразі відремонтовано будівлю Сухолиманської школи, проведено гідроізоляцію фундаменту та підсилення опорних конструкцій у Таїровському ЗЗСО, введена в дію системи охоронної сигналізації та відеоспостереження, придбано необхідне обладнання для харчоблока Таїровського ЗЗСО та КЗДО «Журавлик», проведено поточний ремонт топкової КЗДО «Журавлик». Окрім того, освітні заклади забезпечено необхідним технічним та офісним обладнанням, а для шкільних автобусів закуплено пальне. Всі заклади освіти забезпечені необхідними дидактичними матеріалами та підручниками.

«Третього вересня 2020 року відбудеться тендер на будівництво дитячого садочка. Він розрахований на 90 місць. З урахуванням того, що вже є садочок на 90 місць ми отримаємо 180 місць. У новому садочку, зокрема, передбачено басейн. Також виготовлено проєктно-кошторисну документацію на будівництво НВК з підрозділом дошкільної освіти у селі Сухий Лиман. Окрім того, вирішується питання щодо надбавок до заробітної плати вчителям та оплати оренди житла та комунальних послуг у разі залучення молодих спеціалістів до роботи у закладах освіти», - зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Присутні також обговорили організацію освітнього процесу залежно від епідеміологічної ситуації.