Оголошення!

Дата: 21.08.2020 09:27

Ухвалою Одеського окружного адміністративного  суду від 04.08.2020 р. у справі №420/3134/19 відкрито провадження за позовом Котович Тетяни Георгіївни, Мірошниченко Лариси Василівни до Виконавчого комітету Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивачаГромадська організація «Громада Совіньйону за права», Гладун Анатолій Іванович, Лесік Володимир Дмитрович, Колібабчук Сергій Євгенович, Левенець-Обухова Тетяна Володимирівна, БілізніченкоСергій Костянтинович,Білізніченко Наталія Іванівна Мірошниченко Лариса Василівна, Новиков Юрій Карпович, Захарова Тетяна Ратмирівна, Захаров Андрій Вікторович, Михайленко Ігор Вікторович, Мартинович Лариса Ярославівна, Марочкін Ратмир Михайлович, Чебан Євген Олександрович, Куземко Тетяна Едуардівна, Куземко Юрій Валентинович, Діденко Юрій Григорович, Бєлікова Алла Андріївна, Ясинська Алла Михайлівна, Ясинський Олександр Миколайович, Шевченко Микола Володимирович, Могилевська Ганна Юріївна, Тітаренко Олена Геннадіївна, Чернова Олена Володимирівна, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача ТОВ «КОМУНСЕРВІС» про визнання протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Таїровської селищної ради від 26квітня 2019 року з моменту його прийняття.

Справу призначено до судового розгляду на 31 серпня 2020 року о 10 год. 30хв. Засідання відбудеться у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14.