У Сухому Лимані відкрили ФАП після капітального ремонту

Дата: 19.08.2020 20:56

Відтепер мешканці Таїровської громади зможуть отримувати медичні послуги в оновленому фельдшерсько-акушерському пункті у Сухому Лимані. Заклад відкрили після капітального ремонту. У приміщенні замінили електрообладнання, підлогу, встановили нове медичне обладнання, пофарбували стіни та фасад, а поруч із ФАПом висадили 15 туй та встановили огорожу. На території також з’явилися гойдалки для малечі. У відкритті оновленого медичного закладу взяла участь т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака, медики та мешканці громади.

«Відтепер сухолиманці мають сучасний ФАП у якому приємно отримувати медичну допомогу. На реконструкцію закладу було витрачено близько 980 тисяч гривень. Медична допомога та аналізи безкоштовні для мешканців громади, які уклали договір із сімейним лікарем. Плануємо і надалі відкривати такі важливі об’єкти в Таїровській ОТГ», - зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Сухолиманський ФАП налічує 4 кабінети: сімейного лікаря, профілактичних щеплень, маніпуляційний та санітарну кімнату. У медичному закладі працюватимуть сімейний лікар та 2 медичні сестри.