Увага! Конкурсний відбір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLЕX) на 2021/2022 навчальний рік.

Дата: 07.08.2020 11:56

Управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради інформує про те, що організація «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS», яка фінансується Державним департаментом США за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, восени 2020 року проводитиме конкурсний відбір школярів за програмою «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLЕX) на 2021/2022 навчальний рік.

«Програма обміну майбутніх лідерів» (FLЕX) – програма культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки, що надає можливість українським школярам протягом одного навчального року безкоштовно навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині.

Восени 2020 року до участі у програмі запрошуються учні 8, 9 та 10 класів, які народилися в період з 01 січня 2004 року по 15 липня 2006 року та володіють англійською мовою.

Також запрошуються діти з особливими освітніми потребами, які є учнями 8-11 класів та народилися в період з 15 лютого 2003 року по 15 липня 2006 року. Конкурс для дітей з особливими освітніми потребами проводитиметься окремо від загальної групи.

Цього року заплановано онлайн-тестування. Орієнтовна дата початку тестування – 01 вересня 2020 року.

Детальна інформація про програму та графік проведення відбіркових турів будуть розміщені на вебсайті організації «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» за посиланням: www.americancouncils.org.ua.