Біля дитячого майданчика у Золотій Гірці з'явиться спортивний

Дата: 06.08.2020 12:09

По вулиці Незалежності у Золотій Гірці з’явиться спортивний майданчик. Він буде розташований поруч із дитячим. Про це повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Наразі по вулиці Незалежності триває капітальний ремонт спортивного майданчика. На об’єкті буде розміщено понад 10 тренажерів для різних груп м’язів. Тут зможуть займатися спортом всі охочі незалежно від віку. Тут також буде встановлено огорожу, лавки та урни. Вважаю, що такі спортивні об’єкти – інвестиція у здоровий спосіб життя. І в майбутньому на майданчику постійно займатимуться мешканці громади», - розповіла Лариса Бурлака.

Зазначимо, спортивний майданчик буде улаштовано гумовим покриттям, а існуюче дерево оздоблять поребриком та розміщено спортивні тренажери: хос райдер, гіперекстензія, гребний тренажер, жим штанги лежачи, жим ногами горизонтальний, тренажер преса анатомічний, орбітрек, бруси, розгинач стегна, повітряний ходок, бруси класичні, спортивний комплекс.