Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сухолиманська початкова школа-заклад освіти І ступеня Овідіопольського району Одеської області»

Дата: 04.08.2020 17:33

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сухолиманська початкова школа-заклад освіти І ступеня Овідіопольського району Одеської області»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «По повну загальну середню освіту»  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Сухолиманська початкова школа-заклад освіти І ступеня Овідіопольського району Одеської області.

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Комунальний заклад «Сухолиманська початкова школа – заклад освіти І ступеня Овідіопольського району Одеської області», вул. Чорноморців будинок 98, с. Сухий Лиман, Овідіопольський район, Одеська область, Україна, 67821.

2. Найменування посади та умови праці:

Директор;

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Крім зазначених, особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи можуть бути подані особисто претендентом до відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту управління гуманітарної політики Таїровської селищної ради, або надіслані поштою на адресу: 65496, Україна, Одеська область, Овідіопольський район, смт Таїрове, вул.40-річчя Перемоги, 27 з позначкою: конкурс на посаду директора Сухолиманської школи.

Прийом документів здійснюється до 25 серпня 2020 року включно.

5. Дата та місце проведення конкурсу:

Конкурсний відбір включає такі етапи:

з 05 серпня 2020 р. по 25 серпня 2020 р. – подання претендентами документів;

– з 25 серпня 2020 р. по 30 серпня 2020 р.– вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;

31 серпня 2020 року о 10:00 годині – проведення конкурсного відбору;

02 вересня 2020 р. – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Конкурс буде проходити за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, смт Таїрове, вул.40 – річчя Перемоги, 27.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Ткачова Наталія Геогріївна

тел.: 066-008-54-85, 063-118-19-03