В ж/м «Совіньйон» вирішено питання із порушеннями в роботі дощової каналізації

Дата: 31.07.2020 16:05

Між вулицею Чорноморська дорога та вулицею Берегова утворилося заболочення з різким запахом каналізаційних стоків. Для обстеження даної території при Таїровській селищній раді було створено тимчасову комісію. До її складу увійшли працівники селищної ради, ЖКП КП «Таїрове», представники ТОВ «Комунсервісу», ТОВ «ХІМ-Ойл-Транзит-Юкрейн» та екоінспекц ії.

«Ця проблема утворилася через те, що є порушення зі сторони ТОВ «Комунсервіс»  у сфері водовідведення. І після обстеження тимчасовою комісією були видані приписи щодо усунення цих проблем. Окрім того, «море нечистот», яке там утворилося, буде осушене, а територія навколо приведена в належний вигляд», - зазначила т. В. о. Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, у короткий термін ТОВ «Комунсервіс» має розробити проект та провести на його підставі роботи для вирішення вищезазначених проблем. Окрім того, буде демонтоване бетонне загородження.