У Таїровській громаді розпочато будівництво скейт-парку

Дата: 30.07.2020 19:16

У смт Таїрове для маленьких мешканців громади будують скейт-парк. Наразі техніка вже вирівнює ґрунт. Проєктом передбачено розміщення розгонок, перил, грайндбоксів, квотерів, фанбоксів, пірамід, рамп, мінірамп та сходинок. Окрім того, будуть встановлені додаткові маленькі фігури.

«Втілюємо бажання дітей у реальність. Вже через місяць-два пошановувачі скейтів та роликів зможуть проводити час з користю на новенькому скейт-парку. Тут зможуть відточувати трюки усі охочі. Скейт-парк буде доступний та сучасний, а головне спонукатиме молодь до здорового способу життя», - розповіла т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, скейт-парк — спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ (так званий веломотокрос), самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки.