Випускники Таїровсьго ЗЗСО отримали свідоцтва про освіту

Дата: 23.07.2020 12:09

Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримали учні 11-А і 11-Б класів Таїровського ЗЗСО. Загалом випустилися 34 учні, із них один отримав золоту медаль і двоє срібні. У зв’язку з карантином випуск пройшов із дотриманням усіх санітарних норм. Зі святом учнів привітала т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Дорогі випускники Таїровського ЗЗСО. Сьогодні важливий день у вашому житті, ви залишаєте позаду наповнені яскравими спогадами шкільні роки. Попереду – нові вершини та досягнення! Хай здобуті за ці роки знання і уміння стануть запорукою успішного майбутнього. Ви стоїте на порозі дорослого життя. Нехай воно буде наповнене відкриттями та досягненнями. Вірте у власні сили, будьте цілеспрямовані та наполегливо йдіть до своєї мети!» — зазначила Лариса Бурлака.