У Червоному Хуторі розпочато будівельні роботи

Дата: 20.07.2020 15:52

По вулиці Центральній у Червоному Хуторі проводяться підготовчі роботи перед проведенням ремонту дорожнього покриття. Також по вулиці Лабораторній, 17 розпочато капітальний ремонт житлового будинку. З ходом робіт на об’єктах ознайомилася т. в. о. голови Таїровської селищної ради.

«Цей будинок був у неналежному стані й на одній з сесій було прийнято рішення щодо проведення капітального ремонту. Тут будуть оздоблені приміщення парадних та підвалу, стіни, стелі, улаштовано сходи. Все що пошкоджено – буде демонтовано та замінено. Приміщення парадних та підвалу буде укомплектовано необхідним технологічним обладнанням з дотриманням вимог пожежної безпеки та евакуації з приміщень. Тому вже зовсім скоро мешканці будинку бачитимуть не тріщини на стінах, а чисті, відремонтовані та пофарбовані парадні», - підкреслила т. в. о. Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, також наразі тривають роботи з утеплення фасаду будинку №32 по вулиці 40-річчя Перемоги в смт Таїрове.