У Сухолиманській школі завершено капітальний ремонт

Дата: 10.07.2020 15:10

Сухолиманська початкова школа готова прийняти 1 вересня маленьких мешканців села. Там вже завершено капітальний ремонт будівлі, залишилося лише облаштувати приміщення меблями. Про це на своїй офіційній сторінці Facebook повідомила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Освітні заклади важливі для виховання гармонійно розвиненої, освіченої, творчої, соціально активної та відповідальної особистості. Вони мають бути і у великих містах, і у маленьких селах. Саме тому ми відстояли початкову школу у Сухому Лимані. Всі знають про скандал навколо неї, але нам вдалося вибороти цю будівлю та захистити від знесення. Ми провели там капітальний ремонт, наразі залишилося лише облаштувати її меблями і вже у вересні малеча зможе отримувати там знання», - розповіла Лариса Бурлака.

Зазначимо, у приміщеннях школи було проведено ремонт, відновлено та пофарбовано фасад, відновлено стіни та підлоги, замінено міжкласові двері на металопластикові, проведено електромонтажні роботи та зроблено опалення.