В Таїровській громаді курсуватиме соціальний маршрут до моря

Дата: 07.07.2020 11:58

Від завтра, 8 липня, почне курсувати соціальний маршрут з Сухого Лиману через смт Таїрове до коси Бурлача Балка. Автобус буде їздити щосереди та п’ятниці, а також у вихідні.

«Ми запускаємо ще один соціальний маршрут. Він прямуватиме до моря. Наразі літній сезон у розпалі і ми подбали про те, щоб мешканці громади, які не мають змогу виїхати на відпочинок власним авто, змогли добиратися до моря автобусом. Адже морська вода дуже корисна для здоров’я. Графік побудовано таким чином, щоб люди не перебували на пляжі у саму спеку, а змогли приїхати зранку або після обіду», — розповіла т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.