Встановлення податків та доплата медикам: в Таїровській селищній раді пройшла 26-та позачергова сесія

Дата: 03.07.2020 16:00

Дванадцять питань розглянули депутати на позачерговій 26-й сесії Таїровської селищної ради. Усього з 26 депутатів в залі присутні 23.

Серед важливих питань було підтримано перелік посад медичних працівників консультативно-діагностичного центру в Радужному, які задіяні у боротьбі з коронавірусом, їм буде проводитися доплата у розмірі двох окладів за червень та липень 2020 року.

Також депутати розглянули питання щодо встановлення на території ОТГ ставок єдиного податку на 2021 рік, встановлення податку на нерухоме майно, затвердження  Положення про збір за місця паркування транспортних засобів, встановлення податку на майно (в частині плати за землю), встановлення податку на майно, в частині транспортного  податку та затвердження Положення  про туристичний збір.

Зазначимо, з 12 питань порядку денного було прийнято 11. Через запобігання поширення коронавірусної інфекції сесія проходила у закритому режимі.