В Таїровській селищній раді відбулося засідання виконкому

Дата: 03.07.2020 13:53

Сорок вісім питань розглянули на засіданні члени виконавчого комітету Таїровської селищної ради. Зокрема, присутні підтримали надання матеріальної допомоги мешканцям громади, зарахування на квартирний облік, погодження видачі путівки до КЗДО «Журлавлик» та присвоєння адрес земельним ділянкам.

Окрім того, присутні прийняли питання про погодження проєкту магістрального колектора зливової каналізації ОК «ЖБК «ВІЛЬЯМС», демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій та дозволи на розміщення торгових павільйонів на території громади підприємцям.

Також було підтримане питання про надання дозволу на розроблення проєкту благоустрою території кварталу в межах вулиць Вавілова, Відважних, Помаранчевої в житловому масиві «Дружний» села Лиманка.

За результатами засідання усі 48 питань порядку денного були прийняті.