Привітання т.в.о. голови Таїровської селищної ради Лариси Бурлаки з Днем Конституції України

Дата: 27.06.2020 11:52

Шановні мешканці Таїровської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції - одним із визна­чальних державних свят суверенної України.

24 роки тому Кон­ституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг держав­ності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьо­годення українського соціуму. Ос­новний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської держави.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть ре­аліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кож­ного громадянина нашої країни.

Давайте разом створювати нову європейську державу!

В цьому році День Конституції України співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят - Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня.

Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість - це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!

Вітаючи нашу молодь, хочу щиро побажати їй насолоджу­ватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ.

Щиро зичу всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги для плідної праці та увінчаються значними здобут­ками в ім’я процвітання нашої Батьківщини.

З повагою,

Секретар селищної ради