Учні 9-х класів Таїровського ЗЗСО отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти

Дата: 12.06.2020 16:16

Випускники 9А, 9Б та 9В класів отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. У зв’язку з карантином випуск пройшов із дотриманням усіх санітарних норм. Зі святом учнів привітала т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Любі наші випускники, яку б дорогу ви не обрали в житті – крокуйте по ній гідно. У вас починається доросле життя з випробуваннями, радощами, злетами та відповідальністю за своє майбутнє. Я дякую педагогам, які вас навчали та близьким, які підтримували. Здоров’я вам та успіхів», - зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

«Нехай цей документ про здобуття базової середньої освіти буде вам згадкою про те, що тут вас люблять, чекають і бажають вам усього найкращого. Щасти вам, дорогі наші діти», - привітала випускників директор Таїровського ЗЗСО Надія Гончаренко.