Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 10.06.2020 15:33

Таїровська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

- начальник управління економічного та місцевого розвитку;

- головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров'я управління гуманітарної політики  – 1 од;

- головний спеціаліст відділу земельних відносин управління економічного та місцевого розвитку – 1од;

-  адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг” — 1од;

Вимоги до кандидатів:

Начальник управління економічного та місцевого розвитку:

1. Вища економічна  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.  Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються та діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності управління або відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.  Вільне володіння державною мовою.

4. Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

5. Стаж роботи на державній службі, в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше  5 роки.

Головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я управління гуманітарної політики

1. Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

2.  Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються та діяльності органу місцевого самоврядування; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління та напрямку діяльності відділу на посаду в якому претендує кандидат; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи в сфері соціального захисту та/або охорони здоров’я не менше 5 років.

Головний спеціаліст відділу земельних відносин управління економічного та місцевого розвитку

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування за напрямком землевпорядкування та земельних відносин  не менше 5 років.

Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг»:

3.  Вільне володіння державною мовою.

5. Стаж роботи на  службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах   підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь в конкурсі за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844  ;

- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

-автобіографія або резюме;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- документи державного зразка про середню/вищу освіту, в яких зазначено про вивчення предмета/дисципліни, що підтверджують знання української мови або посвідчення щодо вільного володіння державною мовою отримане до 25.10.2019р., або інші документи що посвідчують вільне  володіння державною мовою;

- письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї;

- особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу у друковану засобі масової інформації.

Термін подання заяв до 10.07.2020 року.

Конкурс проводитиметься на посади начальника управління - 16.07.2020 року.

Конкурс проводитиметься на посади головних спеціалістів та адміністраторів  20.07.2020 р