Маленьких мешканців Таїровської громади привітали з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2020 18:49

Батут, надувні матраци, м’ячики, мольберти з фарбами, бадмінтон, ролики та інші подарунки отримали маленькі мешканці пільгових категорій з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Зокрема, т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака завітала з привітаннями до будинку сімейного типу Олександра та Любові Литвин.

«У вас чудова сім’я. Сподіваюся, що цей батут і надувний матрац вам дуже сподобаються і спонукатимуть дітей до фізичної активності. Посміхайтеся, будьте здорові та бережіть один одного» — підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, усього від Таїровської ради подарунки отримають 228 дітлахів пільгових категорій. Їх буде роздано у найкоротший термін.