Обдарованим та талановитим дітям Таїровської громади призначено стипендії селищного голови

Дата: 01.06.2020 16:29

Обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів та спортивних змагань призначено стипендію Таїровського селищного голови. Її отримуватимуть 9 маленьких мешканців громади з червня по грудень 2020 року. Щомісячна виплата складає 600 гривень. Сертифікати стипендіатам вручила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака та привітала учнів з нагоди Дня захисту дітей.

«Вітаю маленьких мешканців нашої громади з їх святом. Мені дуже приємно бути сьогодні тут. Для всіх нас цей рік був особливий через дистанційне навчання, але ви довели, які ви в нас талановиті. Ми пишаємося вами. Дякую вашим педагогам та батькам. А ми й надалі робитимемо усе аби вас підтримувати», — підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, стипендію Таїровського селищного голови отримуватимуть Вікторія Лаптєва, Ігор Степський, Віталій Тарасюк, Ірина Руденко, Михайло Дек, Гордій Дерун, Броніслав Долженко, Микита Сердюков, Софія Каневська.