Ремонт доріг та будівництво пішохідних доріжок: в Таїровській громаді тривають активні роботи

Дата: 29.05.2020 20:16

У ж/м «Дружний» наразі ремонтують дорогу на вулиці Бузейнікової. Там активно працює техніка. Також вже заасфальтовано вулиці Квіткова та Паркова. А поруч на вулиці Сонячній від буд. 12/24 до буд. 36 будують пішохідну доріжку.

«Існуюча доріжка була зовсім протоптана, а її тверде покриття місцями й зовсім було відсутнє. Таких занедбаних об’єктів в громаді не повинно існувати. Окрім того, плануємо розв’язати питання із затопленням вулиці під час дощів. Вчорашня негода показала рівень катастрофи, коли по вулиці неможливо було нормально проїхати. Тож плануємо це питання вирішити у короткі строки. В нас ще попереду багато планів щодо покращення життя населення у громаді і ми поступово їх втілюємо у життя», – підкреслила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Окрім того, нещодавно було встановлено арку на в’їзді у котеджне містечко «Марін Вілас». Новий архітектурний елемент був встановлений за одну добу та має підсвітку.

Зокрема, в смт Таїрове вже завершено будівництво дитячого майданчика поруч з амбулаторією. Там встановлено гірку, гойдалки, карусель, бруси, спортивний комплекс, пісочницю, комплекс «П’ятигранник». На майданчику також встановлено лавки та урни.