В Таїровській громаді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 26.05.2020 17:15

В Таїровській селищній раді 25 травня 2020 року на посаду начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту управління гуманітарної політики склала іспит Наталія Ткачова.

На підставі результатів письмового іспиту та співбесіди комісія рекомендувала секретарю селищної ради, т.в.о. селищного голови призначити на посаду начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту управління гуманітарної політики Наталію Ткачову.

Призначення на посаду буде здійснено відповідно до чинного законодавства України.