Через Сухий Лиман почне курсувати соціальний автобус

Дата: 26.05.2020 11:12

В Таїровській громаді від завтра, 27 травня, почне курсувати соціальний автобус за новим маршрутом «Сухий Лиман – КДЦ «Таїровський».

«Після відкриття консультативно-діагностичного центру в нас постало питання щодо запуску ще одного соціального маршруту аби мешканцям громади було зручно отримувати медичні послуги. І от вже завтра почне курсувати ще один автобус, який прямуватиме через Сухий Лиман у Радужний.  Перевезення здійснюватимуться безкоштовно", - розповіла т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, соціальний автобус слідуватиме за маршрутом: «За рулем» - «Сільська рада» - «У тещі» - «Кладовище» - «смт Таїрове» - СК «Виноградар» - СК «Таїр» - «Золота гірка» - «14 ст. Люстдорфської дороги» - «вул. Малинова» - «Червоний хутір 1» - «Червоний хутір 2» - ТЦ «Метро» - ТЦ «Епіцентр» - «Маршал» - ж/к «Радужний».

Нагадаємо, з 23 травня відновив перевезення соціальний автобус з смт Таїрове до площі Незалежності.