В Овідіополі відбулися громадські обговорення щодо розширення злітно-посадкової смуги

Дата: 21.05.2020 17:26

При проектуванні нової злітно-посадкової смуги виникла необхідність розширення меж та викупу земельних ділянок, які розташовані на території Овідіопольського району. У зв’язку з цим проходять громадські обговорення щодо детального плану територій. Зокрема, у заході взяли участь і представники Таїровської селищної ради.

Присутні обговорили детальний план території для  розміщення радіотехнічних засобів радіонавігації, які необхідні для посадки літаків, а також метообладнання. Ця система є важливою для нормального функціонування аеропорту за будь-яких погодних умов.

Планується, що вже у середині червня аеропорт отримає затверджений пакет документів.