До уваги мешканців громади!

Дата: 15.05.2020 12:39

Шановні мешканці, вже 1 червня Україна святкуватиме День захисту дітей. Але у зв’язку із карантинними обмеженнями масові заходи на території громади не проводитимуться. Але ми не бажаємо залишити наших маленьких мешканців без уваги. Тож просимо звернутися до селищної ради щодо оновлення бази даних дітей пільгових категорій, які отримають подарунки до свята.

Прохання надати дані на першому поверсі у відділ соціального захисту населення або надіслати на електронну адресу osvita.tairovo@gmail.com  копії свідоцтва про народження дитини та довідку-підтвердження статусу. Перелік пільгових категорій дітей: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти-напівсироти, діти, яких виховує одинока мати, діти з багатодітної родини, діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, діти з особливими потребами, діти з малозабезпеченої родини, діти із неблагополучних сімей, діти учасників АТО/ООС.