У Сухому Лимані триває капітальний ремонт школи

Дата: 13.05.2020 09:33

У Сухолиманській загальноосвітній школі І ступеню на вулиці Чорноморців, 98 тривають ремонтні роботи. Наразі внутрішні роботи на фінальному етапі, а ззовні будівельники вже почали відновлювати фасад, який надалі пофарбують.

«Ми усі знаємо у якому жахливому стані був цей навчальний заклад, і навіть, були охочі його знести. Але наразі він змінився. В приміщеннях проведено ремонт, відновлено стіни та підлогу, замінено міжкласові двері на металопластикові, зокрема, тривають електромонтажні роботи. Надалі планується зробити опалення та облаштувати приміщення меблями. І вже 1 вересня маленькі мешканці зможуть здобувати знання у повністю оновленому навчальному закладі», — зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Нагадаємо, наразі у Сухому Лимані триває капітальний ремонт вуличних доріг та проведено реконструкцію пам’ятника військовослужбовцям, загиблим при звільненні району від фашистських загарбників.