Про відкриття провадження в адміністративній справі № 420/3117/20

Дата: 08.05.2020 16:30

На виконання ухвали Одеського окружного адміністративного суду від 28 квітня 2020 року Таїровська селищна рада опубліковує оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі № 420/3117/20.

Позивач – гр. Оксюта В.В., відповідач – Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області.

Суть спору: визнання протиправним та нечинним рішення Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області № 782 від 14.11.2017 р. «Про затвердження детального плану території частини 10 масиву ж/м «Дружний» с. Лиманка Овідіопольського району Одеської області в межах вулиць Маршала Жукова, Вільямса, Люстдорфська дорога».

Судове засідання має відбутися 14 травня 2020 року 0 12 години, зал судових засідань № 12 за місцезнаходженням Одеського окружного адміністративного суду: вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса.