Працівників Таїровської селищної ради перевірили на коронавірус

Дата: 29.04.2020 16:45

Працівників Таїровської селищної ради перевірили на COVID-19 працівники КДЦ. Тестування проводилось через те, що вони постійно контактують з великою кількістю людей. Всі двадцять тестів показали негативний результат. Перевірку проходили працівники, які підписали декларації із сімейними лікарями.

Якщо у вас виникнуть симптоми коронавірусної хвороби ви також можете пройти тест на коронавірус в Таїровському консультативно-діагностичному центрі. Для цього необхідно повідомити сімейного лікаря або звернутися за номером: 700-97-84. При виникненні будь-яких інших питань необхідно звертатись за телефоном 0800 751 701.

Зазначимо, наразі в Одеській області 261 підтверджений випадок COVID-19. Дотримуйтесь правил карантину. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.