В Таїровській селищній раді відбулося засідання виконкому

Дата: 28.04.2020 14:22

Надання матеріальної допомоги мешканцям, ордерів на вселення, присвоєння адрес земельним ділянкам та інші питання розглянули сьогодні на засіданні виконкому Таїровської селищної ради. На засіданні були розглянуті 34 питання, з яких присутні підтримали 32.

Зокрема, були прийняті питання щодо надання матеріальної допомоги мешканцям, які мають статус «Дитина війни» та ветеранам до Дня пам’яті та примирення, а також про розгляд та погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТОВ «КОМУНСЕРВІС» на 2020 рік. Окрім того, присутні проголосували за затвердження І комплексу Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності по вулиці 40-річчя Перемоги тощо.