Рекомендації щодо здійснення поминальних заходів на території Таїровської громади

Дата: 23.04.2020 10:49

У зв’язку з поширенням Covid-19, що, зокрема, пов’язано з недотриманням окремими релігійними структурами та організаціями правил проведення богослужінь та інших релігійних обрядів у пасхальний період рекомендується провести поминальні заходи з усіма можливими обмеженнями.

«Наразі зупинити поширення коронавірусу можливо лише за дотримання жорсткого карантину, під час якого заборонені масові зібрання та рекомендується самоізоляція вдома. Тому зараз не слід відвідувати кладовища, а вшанувати пам’ять близьких та рідних ви зможете коли мине небезпека і ситуація буде стабільна. Бережіть себе та близьких, залишайтеся вдома», — зазначила т. в. о. голови Таїровської селищної ради Лариса Бурлака.

Зазначимо, усім керівникам релігійних організацій рекомендовано запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи та обмежити доступ громадян до кладовищ. Перенести поминальні дні та вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, 6 червня 2020 року.