В Таїровській громаді вже понад 100 осіб отримали продуктові набори

Дата: 11.04.2020 17:04

Продукти першої необхідності в Таїровській громаді продовжують отримувати люди похилого віку, які є одиноко проживаючими особами, особи з інвалідністю, які є підопічними територіального центру соціального обслуговування, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, особи з інвалідністю, ДЦП. В продуктові набори додано медичні маски, антисептики та гумові рукавички. Загалом допомогу від селищної ради та супермаркетів отримали вже понад 100 мешканців громади. Ще отримано 503 нових заявки.

Першими для допомоги відгукнулися представники супермаркету «Густо». Надалі долучилися мережа магазинів «Копійка», «Таврія», «Епіцентр», «АТБ» та таїровська «М’ясна лавка».

Нагадаємо, що скринька для заявок знаходиться на першому поверсі Таїровської селищної ради або телефонуйте за номером – 0800751701. А також дотримуйтесь правил карантину. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.