В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 08.04.2020 15:25

В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки щодо запобігання поширенню на території громади коронавірусу. Під час якої було вирішено:

1. Повідомити підприємства, установи та організації, фізичних осіб-підприємців, які надають на території Таїровської селищної ради послуги з організації поховань, що поховання померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19) здійснюється з дотриманням наступних вимог:

- тіла померлих мають бути оброблені дезінфекційним хлорвмісним розчином та поміщені у непроникний герметичний пакет-мішок;

- поховання (кремація) тіла здійснюється у щільно закритій труні;

- при здійсненні поховання померлого дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більше як 1 особа на 10 кв. м. Та забезпечити відстань між ними не менше ніж 1,5 м;

- органи місцевого самоврядування, утворені ними спеціалізовані комунальні підприємства здійснюють облік осіб, які присутні під час поховання із зазначенням дати і часі перебування: прізвище, ім'я, по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону.

2. Повідомити керівників ринків, які знаходяться на території Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області, що при здійсненні торгівлі на ринках має бути забезпечена можливість функціонування ринків лише за дотриманням наступних умов:

- зареєстрований оператор ринку харчових продуктів у Держпродспоживслужбі;

- знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 кв. м. торгівельної площі;

- наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менше ніж 1,5 метрів;

- забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;

- забезпечення можливості дотримання протиепідемічних заходів;

- для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менше ніж 3 метри.

Зазначимо, станом на сьогодні в Одеській області 32 випадки захворювання на COVID-19. В Україні зафіксовано 1668 випадки коронавірусної хвороби, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало. Дотримуйтесь правил карантину. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.