В Таїровській селищній раді пройшло позачергове засідання виконкому

Дата: 03.04.2020 12:26

Десять питань розглянули члени виконкому Таїровської селищної ради на позачерговому засіданні. Усі вони були прийняті. Серед питань: завершення опалювального сезону 2019-2020 років у закладах соціальної сфери, затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються у КДЦ на другий квартал 2020 року, а також зарахування учнів до 1 класу Таїровського ЗЗСО та погодження видачі путівок до садочка «Журавлик».

Окрім того, було розглянуте питання про утворення додаткових мобільних груп для виявлення одиноко проживаючих громадян та інших вразливих категорій для забезпечення їх продуктовими наборами, захисними масками, антисептиками.

Якщо ви знаєте людей похилого віку, які є одиноко проживаючими або осіб з інвалідністю і їм потрібна допомога – повідомте у Таїровську селищну раду. Скринька заявок розташована на першому поверсі або зателефонуйте за номером телефону: 0 800 751 701.