Дата: 24.03.2020 19:03

В Таїровській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки щодо недопущення занесення та поширення коронавірусу на території ОТГ. Під час якої було вирішено проінформувати підприємства, установи та організації, де працює понад 50 осіб або з великою відвідуваністю громадян про необхідність вжиття жорстких заходів щодо протидії розповсюдження коронавірусної інфекції, а саме:

• Тимчасової заборони (до 3 квітня) відвідувань громадян приміщень без індивідуального захисту (маски, респіратори тощо);
  • Забезпечити працівників дезінфікуючими засобами;
  • На вході в приміщення проводити температурний контроль відвідувачів;
  • Встановити засоби дезінфекції рук;
  • Здійснювати додаткову санітарно-гігієнічну обробку обладнання;
  • На касах магазинів встановити обмежувальні елементи для уникнення скупчення людей;
  • На касах магазинів встановити скло для захисту касирів;
  • Перевірити вентиляційні системи та провести заміну фільтрів;
  • Кожні три години проводити в торгових залах магазинів вологе прибирання спецзасобами;
  • Щоночі проводити кварцування приміщень;
  • Посилити контроль за станом здоров’я персоналу;
  • Обмежити доступ у відділи, які не торгують соціально важливими товарами.

Окрім того, створено оперативний штаб із прийняття рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції. З-поміж членів штабу буде організовано мобільну бригаду, яка проводитиме інформаційно-роз’яснювальну роботу з кожним підопічним Овідіопольського районного територіального центру соціального обслуговування, з одиноко проживаючими особами (70+) та особами з інвалідністю. Їм роздаватимуть пам’ятки з рекомендаціями та з’ясовуватимуть потребу у продуктах харчування, життєво необхідних ліках, засобах особистої гігієни тощо, а також забезпечуватимуть згідно з потребою.

Зокрема тимчасово (до 3 квітня) буде зупинено здійснення богослужінь в церквах.

Якщо у громаді є мешканці похилого віку або одиноко проживаючі і їм необхідна допомога, то вони мають змогу звернутися до селищної ради, де на першому поверсі розташована спеціальна скринька для звернень.